LOT 175

Chen Fei (1972).

Description Chen Fei (1972).
Sausage-Like Humans N°1 (daté 2007).
Huile sur toile, signée au dos.
Dimensions: 130 x 110 cm

29 Apr 2019

Description Chen Fei (1972).
Dimensions: 130 x 110 cm

29 Apr 2019