LOT 175
Chen Fei (1972).
Description Chen Fei (1972).
Sausage-Like Humans N°1 (daté 2007).
Huile sur toile, signée au dos.
Dimensions: 130 x 110 cm
29 Apr 2019
Description Chen Fei (1972).
Dimensions: 130 x 110 cm
29 Apr 2019