LOT 3004
Chinees porseleinen Transition kom met decor van eksters in bloesembomen, Chengua gemerkt, midden 17e eeuw, h. 7,6, Ø 15 cm -3 randschilfers-
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum