LOT 3034

Chinees porseleinen blanc-de-chine sculptuur met voorstelling van staande Quanyin, gemerkt op de achtertkant Huijiang Shanren, late Ming, 17e eeuw, h. 46 cm (krimpbarstjes en handen gerestaureerd)

06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum