LOT 3476
Chinees porseleinen dekseldoosje, Ming, diam. 6 cm en porseleinen olielampje/watersprenkelaar, 18e/19e eeuw (beide beschadigd)
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
06 Oct 2022
Netherlands, Hilversum