LOT 5113
Chinees porseleinen kom met mandarijnendecor: Europees jachttafereel, binnenin bloemen, tweede helft 18e eeuw -randschilfer met gerelateerde haarlijn-, Ø 14 x 7 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht