LOT 1060

Chinees porseleinen siervaas met polychrome beschildering van figuren in landschap, 19e eeuw -met schilfers op rozenhouten voet-
h. 45

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

h. 45

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch