LOT 1521
Chinese terracotta Yixing trekpot bekroond door een vergulde leeuw en met opgehoogd decor van bloemen, 18e eeuw, h. 16 cm (deksel hersteld en delen missend, pot met 2 chips)
06 May 2020
Netherlands, Hilversum
06 May 2020
Netherlands, Hilversum