Chopard. Et par brillant- og perlemorsørestikker af 18 kt. guld. (2)
Chopard. Et par brillant- og perlemorsørestikker af 18 kt. guld prydet med to større hjerter prydet af perlemor flankeret af mindre 'Happy Diamond' hjerter, hver med bevægelig brillantsleben diamant på hver ca. 0.03 ct. Farve: Top Wesselton (F). Klarhed: VVS. Stemplet Chopard AU750. 837482 6401505. Samlet vægt ca. 6,6 g. L. 3,3 cm. Fremstår med aldersrelateret brugsspor. (2)