Chopard. Happy Diamonds halskæde
Chopard. 'Happy Diamonds' halskæde af 18 kt. hvidguld med hjertevedhæng med bevægelig brillantslebet diamant på ca. 0.03 ct. Farve: Top Wesselton (F), Klarhed: VS. Signeret Chopard på vedhæng og kæde. L. 42,5 cm. Vedhæng: 10x15 mm. Fremstår med brugsspor. Originale Chopard æsker medfølger.