Collier de perles à 4 rangs avec pendentif, parties et fermoir en argent et or jaune 18 ct sertis d'éclats de diamant (pierres de couleur, pierres ébréchées) (50 cm)
Beschrijving in het Nederlands:
Parelhalssnoer van 4 rijen met hanger, gedeelten en sluiting in zilver en 18 kt geelgoud bezet met diamantscherfjes (kleurstenen, stenen beschadigd) (50 cm)