Past - No Sale Price
Lot 279

Comò Impero a tre cassetti lastronato in mogano, piano in marmo, Francia sec.XIX
cm. 127x59 h. 90
Date
27 Sep 10:00 - 27 Sep 2021
Sale Price
Past - No Sale Price
Location
Italy, Genoa