Compositie Willem van Scheijndel (1952 - 2017)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '87.

quality A

120 x 100 / 122 x 101.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A

120 x 100 / 122 x 101.5 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden