LOT 117

Cyprianus,C.

Opera ... ab innumeris mendis repurgata, adiectis nonnullis libellis ... Atq(ue) haec omnia nobis praestitit ingenti labore suo Erasmus Roterodamus. Basel, Froben 1521. Fol. Titel mit figürlicher Titelbordüre, Holzschnitt-Bordüren - Initialen u. Zierleisten. 12 Bl. (inkl. Titel) 515 S., 16 Bl. - Angebunden: Hrabanus,Maurus. Commentaria In Hieremiam Prophetam : Ita Cvm Apostolicis literis consentientia, & doctrina uerae pietatis referta, ut facile sit colligere, uel ex hoc uno autore, spiritum sanctum nunquam suam deseruisse ecclesiam. Vixit autem... Hrabanus Basel, Petri 1534. 6 unbez. Bl., 226 BI., 2 unbez. Bl. mit 1 Druckermarke. Hldr. d. 19. Jhdts. mit hs. Rtitel. (Beschabt, etw. best., Kl. Läs.).

12 May 2022
Germany, Pforzheim

12 May 2022
Germany, Pforzheim