LOT 75
DUITSE SCHOOL - ECOLE ALLEMANDE
Vierge à l'Enfant.
Madonna met kind.
Olie op koper. Huile sur cuivre
32 x 33 cm
Restauraties. Restaurations
14 Dec 2021
Belgium, Anvers
Vierge à l'Enfant.
Madonna met kind.
32 x 33 cm
Restauraties. Restaurations
14 Dec 2021
Belgium, Anvers