Dali, Salvador - Horse
Dali, Salvador (1904-1989)
Espagne / Spain
Horse
Lithographie sur papier, 38/300, signée en bas à droite Dali
Dimension:
22" x 30"
55.9 x 76.2 cm
Dali, Salvador (1904-1989)
Espagne / Spain
Horse
Lithograph on paper, 38/300, signed on lower right Dali
Dimension:
22" x 30"
55.9 x 76.2 cm
Dali, Salvador (1904-1989)
Espagne / Spain
Horse
Dimension:
22" x 30"
55.9 x 76.2 cm
Dali, Salvador (1904-1989)
Espagne / Spain
Horse
Dimension:
22" x 30"
55.9 x 76.2 cm