Dame met hoed Berend Groenenveld (1866 - 1941)

Category: Schilderijen,

Olieverf op board, r.o. gesigneerd

quality B

50 x 40 / 55 x 45 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality B

50 x 40 / 55 x 45 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden