LOT 5018
Damspiegel in verguld houten lijst met kabel- en parelrand, 19e eeuw -chipjes van verguldsel-, 151 x 40,5 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht