David Schulman (1881-1966)

David Schulman (1881-1966)

David Schulman (1881-1966) ‘Bloeiende cinerarias in pot’, gesigneerd ‘D. Schulman' r.o. Olieverf op doek, 68,6 x 57,5 cm

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam

David Schulman (1881-1966)

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam