LOT 5334307

DdD retail. Lager- og kassesystem incl. diverse hardware (2 flyttekasser)

DdD retail. Lager- og kassesystem bestående af:
DigiPos Retail Blade 965
DigiPos touch screen monitor 15" TFT LCD Monitor 714A
FLEXI PCI PED RS232 kortlæser
Citizen Label-printer model JE11-MO1
Epson TM-188IV model M129H
Symbol håndscanner
Cashdrawer model I-151
Printer Brother model HL-2035
Desuden medfølger diverse kabler.
Fremstår med brugsspor. Jf. rekvirent virkede systemet før nedpakning. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet af hardware, operativsystem, licenser, software, drivere mm. Defekter og mangler kan forekomme. nøgle medfølger ikke. (2 flyttekasser)

27 May 2019
Denmark, Helsingør

DigiPos Retail Blade 965
FLEXI PCI PED RS232 kortlæser
Epson TM-188IV model M129H
Symbol håndscanner
Cashdrawer model I-151
Printer Brother model HL-2035

27 May 2019
Denmark, Helsingør