De heilige familie met Johannes de Doper Annibale Caracci (1560 - 1609)

Category: Grafiek,

Ets, r.o. in plaat gesigneerd en 1599 gedateerd.

quality B

16.4 x 21.5 / 18.3 x 23.6 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Grafiek,

quality B

16.4 x 21.5 / 18.3 x 23.6 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden