LOT 510

Delfts aardewerk schotel met decor van Prinses Frederica Sophia Wilhelmina, laatste kwart 18e eeuw, diam. 34 cm en polychrome pauwenschotel, gemerkt De drie Klokken, 18e eeuw, diam. 35 cm (beide randschade)

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum