LOT 1028

gesign. l.o. en '94, stilleven met blauwe fles, koperen ketel, appel en champignons, olieverf op board
25 x 30

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

25 x 30

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch