Sold
Lot 1159

Stilleven met bloemen in vaas, gesigneerd r.o. en gedateerd '20, olieverf op doek, 83 x 68 cm -met originele vermoedelijk door kunstenaar vervaardigde lijst-
Timed
04 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info