LOT 19
Drie pastel portretten in verguld koperen lijsten, 1) P.H. Buys- Scheidius. 2) G. Buys (1737 - 1811). 3) J.J. Ras - Dronsberg (1797 - 1856). Alle gedateerd 1803.
18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam
18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam