LOT 5191
Duits aardewerk pul met blauw-wit decor van mannen in een landschap, tinnen monturen, 18e eeuw -defecten-, en Duits aardewerk bord met blauw-wit alliantiewapen en datering 1732, staande op drie pootjes, gemerkt ME, laat 19e eeuw -randschilfers-, Ø 21 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht