LOT 75
Duitse School 19e eeuw
Een verzameling van 12 schetsboekjes, gedateerd tussen 1855 en 1860. Emil en Fritz Martin, Berlijn.
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam
02 Feb 2022
Netherlands, Rotterdam