LOT 1054

Duitse steengoed kruik met bolle buik, tinnen deksel en idem lid, Westerwald, 18e eeuw -schilfers-
h. 19

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch

h. 19

20 Nov 2023
Netherlands, Hertogenbosch