LOT 244

Een Delfts blauw aardewerken plaquette met decor van figuren aan een tafel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw.

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam