LOT 35006

Een Maastrichtse notenhouten staande klok, Jean Jonckers

De kast en kap gedecoreerd met houtgesneden C-krullen en rocaille, de gegraveerde messing wijzerplaat met opengewerkte metalen ornamenten, gesigneerd ‘Jean/ Jonckers/ à Maestricht’ in de toog, de verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijfers, het uurwerk met ankergang, met slagwerk op de halve en hele uren. Inclusief slinger en drie gewichten.

18e eeuw

H ca. 239 cm

De kast met enkele krasjes door leeftijd en gebruik, verder in goede staat. Werking van het uurwerk niet gecontroleerd.

26 Feb 2024
Netherlands, Hague

18e eeuw

H ca. 239 cm

26 Feb 2024
Netherlands, Hague