LOT 30009

Een Nederlandse palissander-, eiken- en ebbenhouten kussenkast

De rechthoekige kroonlijst met centraal gestoken ornament, boven twee deuren met kussenpanelen omgeven door robbellijsten, geflankeerd door zuilen met gestoken kapitelen en platte knoppen, op rechthoekig basement met twee laden en drie bolpoten aan de voorkant en twee rechthoekige poten aan de achterkant. Inclusief sleutel.

20e eeuw met oudere onderdelen, Nederland

224 x 199 x 78 cm

Lichte slijtage aan het fineer rondom met enkele krasjes en bolling. Het interieur van de kast verbouwd.

26 Feb 2024
Netherlands, Hague

224 x 199 x 78 cm

26 Feb 2024
Netherlands, Hague