LOT 6066

Een omvangrijk gevarieerd lot oude prenten: -16 vroeg 18de-eeuwse kasteelgezichten uit 'Castella et praetoria' van

Description EN
An extensive and varied lot of old prints:
-16 early 18th century castle views from 'Castella et praetoria' by Jacques Le Roy (including Duffel, Hombeek, Herent, Niel, Beveren, Westerlo, etc.),
60 mid-18th century engravings from 'Kluger und rechts-verständiger Hausvater', ca. 1750.
-54 mid 17th century emblemata from 'Af-beeldinghe van d'eerste eevwe der societeyt Iesv', ca. 1640.
And 70 other 17th and 18th century prints, various sizes and subjects.
Tot.: approx. 200 copies.

Beschrijving NL
Een omvangrijk gevarieerd lot oude prenten:
-16 vroeg 18de-eeuwse kasteelgezichten uit 'Castella et praetoria' van Jacques Le Roy (met o.a. Duffel, Hombeek, Herent, Niel, Beveren, Westerlo, etc.),
-60 midden 18de-eeuwse gravuren uit 'Kluger und rechts-verständiger Hausvater', ca. 1750.
-54 midden 17de-eeuwse emblemata uit 'Af-beeldinghe van d'eerste eevwe der societeyt Iesv', ca. 1640.
En 70 andere 17de- en 18de-eeuwse prenten, divers van formaat en inslag.
Tot.: ong. 200 ex.

Description FR
Un lot important et varié de gravures anciennes :
-16 vues de châteaux du début du 18e siècle tirées de "Castella et praetoria" de Jacques Le Roy (Duffel, Hombeek, Herent, Niel, Beveren, Westerlo, etc.),
60 gravures du milieu du XVIIIe siècle tirées de "Kluger und rechts-verständiger Hausvater", vers 1750.
-54 emblèmes du milieu du XVIIe siècle provenant de "Af-beeldinghe van d'eerste eevwe der societeyt Iesv", vers 1640.
Et 70 autres estampes du 17ème et 18ème siècle, de tailles et sujets différents.
Total: ca. 200 exemplaires.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Tot.: approx. 200 copies.

Beschrijving NL
Tot.: ong. 200 ex.

Description FR
Total: ca. 200 exemplaires.

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp