LOT 6

Een polychroom houten Corpus Christi met metalen kroontje. Neo Gotiek, 19e eeuw. Daarbij een gestoken houten sculptuur van Maria op de maancirkel, op gestoken eikenhouten voet en een gestoken en verguld houten fragment met decor van een Corpus Christi, cherubijnen en een heilige, op latere bronzen voet. 17e/18e eeuw. Mogelijk Spanje.

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam