Een quartz aangestuurde vergulde pendule met barometer en astrolabiumstijl aanduiding. De poten met faux lapis montering. De gegraveerde wijzerplaat met sterrenbeeldaanduiding, maanstand en minuten aanduiding. Onder glazen stolp met vergulde montering. Gesigneerd Hour Lavigne. Frankrijk, 20e eeuw.