LOT 58

Een wortelnotenhouten staand horloge, de kast enkel gebogen, staande op klauwpoten. Uurwerk met bewegende schepen, maan- en datumaanduiding en slagwerk op dubbele bel. Gesigneerd A. & T. Haakma, Leewaarden. Leeuwarden, 1732 - 1755.

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam

18 Feb 2020
Netherlands, Amsterdam