Eenden aan de waterkant Constant Artz (1870 - 1951)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd.

quality B

12 x 18 / 28 x 34 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality B

12 x 18 / 28 x 34 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden