LOT 5219626

Ejnar Thornvig og Karen Døssing. Grønlandske motiver, olie på lærred(2)

Ejnar Thornvig og ant. Karen Døssing. Grønlandske motiver, to malerier, olie på lærred. Begge sign. Rammemål 74,5x105 cm, samt 74x105 cm. Det ene maleri trænger til rensning.(2)

23 Feb 2019
Denmark, Kolding

23 Feb 2019
Denmark, Kolding