Price unavailable
Lot 346

Emanuel Fohn (Klagenfurt 1881 – Bozen/Bolzano 1966), Castelrotto, 1950 ca.;Olio su cartone, 37 x 49,5 cm, in cornice
Firma

Suggested Available Lots