LOT 5243738

Emilie Mundt. Landskab med dreng, der leger med en båd imellem sivene i en sø, 1885

Emilie Mundt (1842-1922). Landskab med dreng, der leger med en båd imellem sivene i en sø, olie på lærred monteret på træplade, sign. E.M. 85. 37 x 32,5 cm (51 x 46 cm).

25 Feb 2019
Denmark, Vejle

25 Feb 2019
Denmark, Vejle