Engels mahonie staand horloge met polychroom beschilderde wijzerplaat gedecoreerd met volle maan, 2 wereldbollen, landschapjes en vogels, Romeinse cijfering en dagaanduiding, gemerkt: J.G. Jones, geprofileerde kast gedecoreerd met bandintarsia, vroeg 19e eeuw, h. 240, b. 56, d. 28 cm -2 gewichten en slinger aanwezig-