LOT 44
Engels staand horloge in mahonie gefineerde kast, voorzien van beschilderde wijzerplaat met voorstelling van watervalletjes in landschappen en de profeet Elijah, uitgevoerd met datum, seconde en slagwerk, hoogte: 200 cm., 19e eeuw -compleet met gewichten en slinger-
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum