LOT 18
Engelse eiken tafel met gestoken fries, rustend op blokpoten verbonden door regel, 19e eeuw, h. 77, bladmaat 203 x 74
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum