LOT 13
Engelse mahonie secretaire met beglaasde opstand met roedeverdeling, de geprofileerde kap met gestoken meanderdecor, in de onderkast 2 faux lades waarachter een met leer bekleed schrijfblad en vakverdeling, hieronder 3 lades, 1e helft 19e eeuw, 232 x 122 x 58 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum