LOT 1360

Engelse staande klok in mahonie en wortelnoten gefineerde kast, het uurwerk uitgerust met seconde- en dagaanduiding en verzilverde cijferring, adres: Ja. Tarvis, London, 18e eeuw -inclusief 2 gewichten en slinger-

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch

06 Feb 2023
Netherlands, Hertogenbosch