Past - No Sale Price
Lot 35256325

Escuela lombarda; c. 1600

Lombard school: circa 1600.
"Still Life Kitchen".
Oil on canvas. Re-ent.
Measures: 57 x 75 cm.

Reentelado.
Timed
28 Dec 2021
Sale Price
Past - No Sale Price
Location
Spain, Barcelona