LOT 31

Ester voor Ahasveros Zuid-Europese School (18e eeuw)

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel

quality B

36.5 x 49 / 49.5 x 62.5

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

Olieverf op paneel

quality B

36.5 x 49 / 49.5 x 62.5

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden