LOT 826
Etnische kunst & Juwelen
Estimation Range: €50-100.
ZUID-EGYPTE (streek van Assoean) - 20° EEUW paar etnische armbanden in zilver - gewicht : 352 gram .
pair of South Egyptian (Assuan region) silver bracelets .
11 Dec 2021
Belgium, Antwerpen
Estimation Range: €50-100.
11 Dec 2021
Belgium, Antwerpen