Europese school, eind 18de/ begin 19de eeuw

Europese school, eind 18de/ begin 19de eeuw ‘Portret van een heer in blauwe jas met rood gilet’, ongesigneerd. Olieverf op paneel, 21,2 x 15,9 cm

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam

27 Jun 2024
Netherlands, Rotterdam