LOT 26

Evert Lundquist

Vedträn och yxa. Ristad monogramsignatur EL samt signerad och daterad Evert Lundquist 1960 a tergo. Olja på duk lagd på pannå, 16,5 x 23,5 cm.

05 Mar 2019
Sweden, Uppsala

05 Mar 2019
Sweden, Uppsala