FRANS BOUDEWIJNS (act.c.1720-1766)
Description EN
View on the Beersel castle.
Black chalk on grey paper. Signed 'F Boudewijns fecit 175'.
Framed.
Beschrijving NL
Gezicht op het kasteel van Beersel bij Brussel, ca. 1750.
Zwart krijt op grijs papier. Getekend 'F Boudewijns fecit 175.'.
Description FR
Vue du château de Beersel, ca. 1750.
Crayon noir sur papier gris. Signé et daté 'F Boudewijns fecit 175.'.
Description EN
View on the Beersel castle.
Framed.
Beschrijving NL
Description FR