LOT 7

Familieportret Petrus "Piet" Landkroon (1907 - 1997)

Category: Schilderijen,

Olieverf op doek, l.b. gesigneerd en gedateerd '72.

quality A-

160 x 200 / 185 x 225 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden

Category: Schilderijen,

quality A-

160 x 200 / 185 x 225 cm

17 Jun 2024
Netherlands, Leiden